top of page

לקוחות ועיתונות

 " זה היה מאוד נחמד לגלות אחרי כמה מפגשים שכל הסיפורים שסיפרתי שקפצו לי לראש בעצם סובבים סביב אותו נושא (השייכות). התהליך היווה לי גם מקום של פורקן, מאחר והייתי בתקופה לא קלה של פרידה. החיבור שהיה לי עם דיאנה היה מאוד טוב ישר מההתחלה, כך שמאוד נהניתי מהתהליך ומהמפגשים. אפילו ניסיתי לדחות את הקיץ ולא לתת לתהליך להסתיים..."

ג. מתכנת

"  דיאנה זה הזמן להודות לך, עברתי איתך תהליך מדהים שינה אותי, אני לא חושבת שאת יודעת כמה זה נתן לי, מעבר לבחירה שמרגישה לי מאד נכונה העלית לי מאד את המודעות ההערכה והדימוי העצמי. גרמת לי לחשוב על דברים שלא ידעתי ולהבין הרבה יותר טוב מי אני ומה נכון בשבילי, ידעת לפרגן שצריך ולדרוש שצריך שזה שילוב מצוין, קיבלתי ממך הרגשה טובה, הרגשתי שזה לא סתם עבודה שאת עושה, שבאמת אכפת לך מה יהיה איתי הלאה, אז תודה רבה לך על הכול!! תודה רבה "

א. צעירה המחפשת מה מתאים לה ללמוד

" למדת ייעץ וכיוונת בלי סוף, למדת אותי איך  להרגיש את הטוב שקיים, מה הם הערכים שלהם אני זקוק. את הטיפים והעצות אני לוקח איתי לכל מקום ואני בטוח שאעזר בהם... חוויה שכזאת לא שוכחים לעולם ובמיוחד איתך דיאנה!."

 

ג. מ.

 

" עברתי תהליך מדהים באימון, בזכות הכלים המעשיים והנכונים שנתת לי. את ראית אותי כמו שאני ואהבת אותי כמו שאני והרגשתי זאת מאוד. הצלחת להראות לי את החוזקות שבי ולהעצים אותן. הצלחת לתת לי כיווני חשיבה ועשייה נכונים "

 י. ל. מורה

פורסם ב"זמן מבשרת מאי 2014

כלים להתמודדות עם קשיים ולהצלחה
אימון לעצמאות, קבלת החלטות
זמן מבשרת המלצה מליאת דביר על דיאנה גילברט מאמנת אישית

זמן מבשרת

על אימון מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז
 

 

 

זמן מבשרת, המלצה על דיאנה גילברט אימון מבודאים עם ADHD

" לפני האימון הרגשתי שאני צריכה להוביל פריצת דרך בדרכי המקצועית. הרגשתי צורך להתפתח בקריירה,אך הדרך לא הייתה ברורה איזה שינוי. מה המחירים שאני מוכנה לשלם עבור שינוי זה. ומה הצעדים שאני צריכה לעשות על מנת ששינוי זה יצא לפועל.הכרה שלי לגבי הערכים המנחים אותי והמעצבים את דרכי לא היו מספיק ברורים וגם לא היה ברור סדר בעדיפויות שהם תופסים אצלי. . 
היום ברור לי כמו שמש לאן אני רוצה להגיע בקריירה שלי ומה הדרך שעלי לנקוט על מנת להגיע ומה המחירים שאני מוכנה ורוצה לשלם ומה לא.. 
היום אני מוכנה ללכת על פי תוכנית פעולה ברורה ומלומדת, לפעול על פי מטרות ויעדים שהצבתי לעצמי ולעבוד צמוד ללוח זמנים שבניתי.. 
חווית האימון הייתה מעשירה, מצמיחה והאירה בפני את הדרך בצורה אמיתית. הרגשתי שהאימון היה ה"דשן" שנוסף לצמח שזרעתי לפני מספר שנים, טפחתי וטיפלתי בו והוא צמח לאט לאט האימון הווה תוספת של ה "דשן" שגרם לצמח להבשיל וההרגשה שלי שבקרוב יבוא גם הפרי. ."

נ.מ יועצת ארגונית, מחנכת

 " דבר ראשון שעולה בראשי הוא: חוויה מהנה, חיכיתי לפגישה השבועית.  בתהליך האימון הרגשתי שאני מפרקת את העבר לגורמים ומביטה על עצמי מרחוק ומנסה להיות אובייקטיבית כלפי התנהלתי בחיים.באימון יש תחושת שיטתיות, פרקטיות, מבניות, אין הרבה מקום להתפזר למקומות אחרים ולכן אפשר לארגן את פרקי החיים ולהתמקד באיפה אני היום, מה עבר עלי ולסכם את הכול בצורה מאורגנת. בחזון יכולתי להתייחס לעתיד בצורה בה ביטאתי את עצמי. השאילה "מה אני צריכה לעשות כדי להשיג את היעד", היה מבחינתי צורה בוגרת לגשת לממש את החלום. החזון הפך להיות חלום שיכול להפוך למציאות בעזרת התהליך. מבחינתי ההתחייבות הרגשית למאמן ולתהליך מאוד עוזר, מדרבן, יש למי להגיש תוצאות,הנה עשיתי! תודה רבה."

ק.צ. מעצבת פנים

bottom of page